Filtreeri postitusi

Minu rataste lugu - Pille Muni

Kolmandas oma varustuse tutvustamise blogipostituses tuleb juttu Pille Muni viimase nelja aasta truust kaaslasest, kes tahaks ehk triatlonide jaoks sõpra eraldistardi ratta näol aga arutlusel on olnud ka, et ehk piisab ilusamatest ja ägedamates “papudest” aga eelistatavalt roosad.
Loe lisaks

Minu rataste lugu - Priit Ailt

Järgmises blogipostituste seerias keskendume varustusele - ei saa ju sõita kui pole ratast või joosta ilma tossudeta (kuigi on erandeid). Mida kõike aga saaks kaherattaline rääkida, milliseid hetki tema on näinud ja kuidas võistlusi-sõite kogenud? Esimeses jutust tutvustab Priit Ailt oma rataste kirevat ajalugu ehk saab keegi mõtteid, mida oma kaherattalise valiku puhul silmas pidada ja kuidas areneda tehnika osas.
Loe lisaks

Trennid ja klubitegevus eriolukorra ajal

Tripassioni asutajaliige Vidrik Vaiksaar jagas oma mõtteid ja soovitusi, kuidas eriolukorra ajal, mil klubitegevus on peatatud, mõistusega sellisest olukorrast välja tulla, kuidas leida killuke positiivsust ja motivatsiooni trenni teha. Näiteks soovitab Vidrik jalutuskäiku enne hommikusööki, ka kehva ilmaga. "Sealt saab emotsiooni terveks päevaks ja hommikusöök maitseb ka kohe hoopis paremini."
Loe lisaks

Kes ja miks? Osa 4

Ajal, mil ühistrenne ei toimu, on õige aeg jällegi mõelda, miks koos treenimine on tore. Jagame Karel Veski mõtet, mis Tripassioni juures köidab: "Äge punt, igalt alalt ja maailmavaatelt, saab nalja ja pingutatakse ka trenni teha."
Loe lisaks

Arhiiv