Kommenteeri

Suurima osalejate arvuga treeninglaager lõppes treeningtriatloniga

20-26 juuni toimus Käärikul Tripassioni triatloniklubi treeninglaager, mis lõppes meeleoluka triatloniga. Lisaks oli laagri eesmärk üle pika aja, mil taas võimalik, koos olla sõpradega ja algav hooaeg hästi sissejuhatada. Vidrik Vaiksaar annab väikese ülevaate, mis laagris tehti ja millal juba järgmist laagrit on oodata.
Sellistel nädalastel treeninglaagritel on päris tähtsaks võtmeks treeningute ülesehitus. Sissejuhatavalt tegime esimesed kaks päeva pisut lühemad ja rahulikumad ning sealt edasi juba keerasime peale intensiivsuse ning mahtude osas. Üldiselt jagunes nii, et hommikul pikemad ratta- või jooksutreeningud ning õhtusse midagi lühemat ning rahulikumat. Terve nädala paistis päike, päevased soojakraadid olid 30+. Mida päev edasi kogunes väsimus päris korralik. Laagri eesmärk oli üle pika aja viibida koos sõpradega ning juhatada sisse peagi algav hooaeg. Minu meelest said mõlemad eesmärgid hästi täidetud.
Laagris osales klubiliikmeid kuskil neljakümne ringis ning lisaks veel mõned head sõbrad/tuttavad, kellega oleme harjunud koos trenni tegema. Võin eksida aga see oli meie suurima osalejate arvuga treeninglaager.
Treeningtratlon oli ujumine 650 meetrit, ratas 30 km ning jooks 7 kilomeetrit. See on selline hea treeningformaat, mida oli lihtne ellu viia ning kõikidele jõukohane. Osalejaid kuskil 30 ning naised ja mehed jagunesid võrdselt pooleks. Üldiselt osalesid kõik, kes olid tulnud laagrisse terveks nädalaks aga oli ka neid, kes tulid spetsiaalselt selleks päevaks.

Kui uskuda sotsiaalmeediat, siis olid kõik selle nädalaga rahul ning tegelikult on ju iga laagri lõpus selline väike kurb moment, et peab naasema argiellu.

Järgmine triatlonilaager toimub 14-16 august Kadrinas. Loodetavasti on seal osalejate nimekiri vähemalt sama pikk.

Lisa kommentaar

Email again: