Filtreeri postitusi

Kes ja miks? Osa 4

Ajal, mil ühistrenne ei toimu, on õige aeg jällegi mõelda, miks koos treenimine on tore. Jagame Karel Veski mõtet, mis Tripassioni juures köidab: "Äge punt, igalt alalt ja maailmavaatelt, saab nalja ja pingutatakse ka trenni teha."
Loe lisaks

Kes ja miks? Osa 3

Nüüd, mil ühistrenne teha ei saa ja tuleb inimestega distantsi hoida, on õige aeg rohkem lugemisega tegelda ja oma mõttemustritega. Seega tutvustame veel paari vahvat spordiinimest - Siim ja Nele. Siim annab väga hea ülevaate füüsilise pingutuse seosest vaimse tugevusega, Nele jällegi arvab, et tuleb olla lootusrikas, kuigi praegu on mitmete ürituste korraldamine küsimärgi all.
Loe lisaks

Kes ja miks? Osa 2

Kes ei kujutaks ette, et ei kuuluks klubisse? Kellel on mitu päeva peale üritust on selline tunne nagu oleks veidi purjus ja kelle jaoks on Tripassioni ergutustiim eelmise aasta Tallina Ironmanilt üks meeldejäävamaid hetki? 
Loe lisaks

Kes ja miks? Osa 1

Küsisime klubiliikmetelt ja üritustel osalejat, kuidas nad on leidnud tee PFA ja Tripassioni juurde, mis neid köidab ja mida lahedat on tehtud. Ja loomulikult, mis veel alanud hooajal plaanid ja eesmärgid on. Keri edasi ja loe ise, mida räägivad esimese blogipostituses Annika, Signe ja Raivo :) Peagi juba uus postitus, kus veel vahvad inimesed muljetavad.
Loe lisaks

Viis aastat tegutsemist - rattal Pariisi ja Riiga, tiir ümber Soome lahe ja retk üle Alpide ning kolm aastat triatloniklubi

Kui viis aastat tagasi asutasid Priit Ailt, Andres Sampka ja Endrik Eller mittetulundusühingu Passion For Adventure, siis ei osanud mehed arvata, et paar aastat hiljem koos vändatakse Tallinnast Pariisi, Tartust Riiga, tehakse pea-aegu ratastel ring ümber Soome lahe ja lisaks asutatakse triatloniklubi. Nüüd aga lähemalt põnevatest sõitudest ja ettevõtmistest, mis viie aastaga tehtud.
Loe lisaks