Kommenteeri

Kes ja miks? Osa 4

Ajal, mil ühistrenne ei toimu, on õige aeg jällegi mõelda, miks koos treenimine on tore. Jagame Karel Veski mõtet, mis Tripassioni juures köidab: "Äge punt, igalt alalt ja maailmavaatelt, saab nalja ja pingutatakse ka trenni teha."
Karel Veski
Kuidas sattusid Tripassioni punti?

Tripassioniga liitusin 2018 veebruar. Lugu lihtne "In Vino Veritas" ehk veinis peitub tõde. Meie firma uusaastapeol tuli mulle pähe idee, et võiks midagi uut proovida (kuigi mina olin varem teinud puht niisama formaati 111 Trismile). Igasugu muid omavahelisi võistlusmomente olime kontoris juba üksteisele ette andnud. Nii et triatlon oli igati uus aus mõte. Suutsime peo käigus augu pähe rääkida 5-le kolleegile, töö väliselt veel 4-le. Lõpuks sama aasta Otepää 70.3 jõudis lõppu 5.

Mis sind köidab klubi juures?

Köidavad inimesed, motiveeritud ja minu tavapärasele suhtlus ringkonnale, pakuvad klubiliikmed palju uut avastamist. Äge punt, igalt alalt ja maailmavaatelt, saab nalja ja pingutatakse ka trenni teha.

Mida annab sulle Tripassion ja selle üritused?

Eelkõige annab vaheldust oma igapäeva elust. Kui seltskond hea ja treenerid motiveeritud, siis vaid lust selles kambas keha piinata ja koos pidutseda.

Mis on olnud meeldejäävaim ettevõtmine?

Mulle meeldis Otepää laager 2019. Polnud sellist kogemust veel elus, et 2 korda päevas trenni teha ja siis vahepeal ka päeval silm kinni lasta. Pole olnud kunagi päevane magaja aga ära õppisin sellegi, päris meeldiv oli

Mis on su alanud hooaja eesmärgid?

Minna Otepääle lustima, parandama enda aega, ei muud. Lihtsalt nautima protsessi, igati pingutades aga mitte ninast veri välja.

Lisa kommentaar

Email again: